indir.com Mobil Uygulama Yarışması!

Merhaba arkadaslar, indir.com’un etkinligini sizinle paylasmak istiyorum. Detaylar aşağıda mevcut, bende kendi fikirlerimi birkaç cümle ile aktarayım.
Üni. zamanında bu tarz etkinlikler, hackathon vs gibi kendinizi sınayabileceginiz, çevre edinebileceginiz ve/veya kazanacagınız ödüllerle, sonuçta öğrencisiniz , bir çok açıdan sektörel gelişiminiz de dahil olmak üzere çok faydalı olacaktir sizler için. Özellikle mobil kariyer isteyen ve meraklı olan arkadasların basvurmalarını tavsiye edebilirim. Yarısma ile birlikte mükemmel insanlar da tanıyacagınıza eminim!

Yarısmaya katılacak olan tüm arkadaslara basarılar diler, iyi kodlamalar dilerim
– A.Akkus

Mobil Uygulamalar Yarışıyor!

indir.com, 2014 ve 2015 yıllarında düzenlediği ve bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”na ek olarak bir de sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan “Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması” düzenliyor.

Katılım süreçleri 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla başlayan yarışmaların kazananları Silikon Vadisi’ne gidiyor. Ayrıca indir.com, sadece üniversitelilerin katılımına açık olan yarışma kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü veriyor.

Üniversiteliler İçin indir.com Mobil Uygulama Yarışması:

Üniversite öğrencilerinin yaratıcı girişimlerini desteklemek ve hayata geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen ve sadece üniversite öğrencilerinin katılımına açık olan yarışmaya, bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan tüm öğrenciler, kendi geliştirdikleri ve 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayımladıkları özgün uygulamaları ile yarışmaya başvurabilirler.

Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 Takvimi şöyle;

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

Ödül Töreni!
Sadece üniversitelilerin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni, yarışmayı kazanan öğrencinin öğrenim gördüğü üniversitede, indir.com tarafından düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleştirilecektir.

Örneğin; yarışmayı kazanan öğrenci Uludağ Üniversitesi’nde öğrenim görüyorsa, ödül töreni Bursa’da Uludağ Üniversitesi’nde düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için; Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016:

indir.com tarafından geçtiğimiz yıllarda düzenlenen ve yoğun ilgi gören, 7’den 70’e herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması”nın bu yıl üçüncüsü düzenleniyor.

Tüm mobil geliştiricilerin katılımına açık olan yarışmaya, bireysel veya en fazla 3 kişilik ekipten oluşan herkes kendi geliştirdikleri ve 2016 yılı içerisinde uygulama marketlerde yayımladıkları özgün uygulamaları ile katılabiliyor.

Herkesin katılımına açık olan “indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” takvimi şöyle;

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 28 Nisan 2016

Halk Oylaması: 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016

Ödül Töreni!
7’den 70’e herkesin katılımına açık olan yarışmanın ödül töreni, 14 mayıs tarihinde indir.com tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan “Mobil Etkinlik” kapsamında, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru için; indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

Katılımcıların kendi projelerini daha geniş kitlelere tanıtma ve hayata geçirme imkanı bulacakları yarışmada, finale kalarak ilk 3’e giren adaylar birbirinden değerli ödüllerin sahibi olacaklar.

İşte Kesinleşen O Ödüller!
Kesinleşen ödüller aşağıdaki gibidir. Diğer ödüllerin neler olacağı ise ilerleyen günlerde indir.com tarafından duyurulacaktır.

Birinci olan yarışmacıya;
1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco)
Bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti
indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam
API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket
Sadece herkesin katılımına açık olan yarışma birincisine verilecek olan; CRM Medya’dan 5.000 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti
Sadece üniversitelilerin katılımına açık olan yarışma birincisine, Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü.
İkinci olan yarışmacıya;
Antalya’da 1 hafta tatil
indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı
API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket
Sadece herkesin katılımına açık olan yarışma ikincisine verilecek olan; CRM Medya’dan 2.500 TL’lik Google Adwords reklam hizmeti.
Üçüncü olan yarışmacıya;
Antalya’da 3 gün tatil
indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı
API Plug’dan 1 Yıllık Large Paket.

Başvuru için; indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

Başvuru için; Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu’na tıklayınız.

1033 Total Views 1 Views Today